ELTA 1 HD

Budite saradnik ELTA televizije

Ukoliko imate pitanje na koje ne znate odgovor, informaciju o nekom bitnom događaju, nerješiv problem ili smatrate da Vi ili neko koga poznajete ima životnu priču koja je zanimljiva za širu javnost, vrijeme je da nam se javite! Nakon provjere i prikupljanja informacija napravićemo televizijski prilog.

ELTA televizija zadržava pravo korekcije i odabira!

Imate priču za Elta televiziju? Kontaktirajte nas!

Telefoni: 070 310 016 ili 070 310 014 

E-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Imate priču za ELTA televiziju?
ELTA televizija 

TV raspored za ELTA 1 HD

Ponedeljak

Ponedjeljak 18. septembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (488)
09:00 TV ordinacija (168)
09:30 Zelena patrola (168)
10:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
10:30 Putujte sa nama, reportaža (488) (R)
11:00 Kapri, serija (39/76)
12:00 Reportaža (R)
12:30 Biljana za Vas
13:30 Nije teško biti ja - Kaliopi  (R)
14:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
15:00 Trofej Banjaluke, snimak finalne utakmice za odbojkašice
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika prijedorske regije
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (3/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Borac, sportska emisija (11)
20:30 Binta sound poziva, muzička emisija
21:00 Zemlja viđena očima neba, dokumentarna serija (8/8)
22:30 Strijela, igrana serija (37/70)
23:30 Hanibal, igrana serija (24/39) (R)
00:30 Kapri, serija (39/76) (R)
01:30 Hronika prijedorske regije (R)
 

 

Utorak

Utorak 19. septembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavna emisija HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (489)
09:00 TV ordinacija (169)
09:30 Zelena patrola (169)
10:00 Hronika prijedorske regije (R)
11:00 Kapri, serija (40/76)
12:00 Strijela, igrana serija (37/70) (R)
13:00 Cover magazine (R)
13:30 Putujte sa nama, reportaža (489) (R)
14:00 ABS show
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (3/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Zemlja viđena očima neba, dokumentarna serija (8/8) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hercegovačka hronika
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (4/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Banjalučka hronika
21:00 Mućke, humoristička serija (1/64)
22:00 Operativci, serija (12/20)
23:00 Hercegovačka hronika (R)
23:30 Banjalučka hronika (R)
00:30 Strijela, igrana serija (37/70) (R)
01:30 Kapri, serija (40/76) (R)
02:30 Hercegovačka hronika (R)
 

Srijeda

Srijeda 20. septembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (490)
09:00 TV ordinacija (170)
09:30 Zelena patrola (170)
10:00 Hercegovačka hronika (R)
11:00 Kapri, serija (41/76)
12:00 Operativci, serija (12/20) (R)
13:00 Banjalučka hronika (R)
14:00 Cover magazine (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (4/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Mućke, humoristička serija (1/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika dobojske regije
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (5/52)
19:40 Cover magazine
20:00 U sred srijede, intervju HD
21:00 Mućke, humoristička serija (2/64)
22:00 Njuškalo, serija (4/16)
23:00 Operativci, serija (12/20)  (R)
00:00 Kapri, serija (41/76) (R)
01:00 Hronika dobojske regije (R)
 

Četvrtak

Četvrtak 21. septembar 2017.godine 

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (491)
09:00 TV ordinacija (171)
09:30 Zelena patrola (171)
10:00 Hronika dobojske regije  (R)
11:00 Kapri, serija  (42/76)
12:00 Sport za sve
12:30 Njuškalo, serija (4/16)(R)
13:30 Cover magazine (R)
14:00 U sred srijede, intervju HD (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (5/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Mućke, humoristička serija (2/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika Istočnog Sarajeva
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (6/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Reportaža
20:30 Binta Sound Poziva (R)
21:00 Mućke, humoristička serija (3/64)
22:00 Toplo-hladno, igrana serija (37/43)
23:00 Njuškalo, serija (4/16) (R)
00:00 Kapri, serija  (42/76) (R)
01:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
 

Petak

Petak 22. septembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (492)
09:00 TV ordinacija (172)
09:30 Zelena patrola (172)
10:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
11:00 Kapri, serija (43/76)
12:00 Toplo-hladno, igrana serija (37/43) (R)
13:00 Cover magazine (R)
13:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
14:00 Reportaža (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (6/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Mućke, humoristička serija (3/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika posavsko-podrinjske regije
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (7/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Nije teško biti ja - Bora Čorba
21:00 Mućke, humoristička serija (4/64)
22:00 Hanibal, igrana serija (25/39)
23:00 Kapri, serija (43/76) (R)
00:00 Toplo-hladno, igrana serija (37/43) (R)
01:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)

 

 

Subota

Subota 23. septembar 2017.godine

08:00 Kafa u 5, zabavni program (R)
09:00 Sport za sve (R)
09:30 Autoshop magazin
10:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
11:00 Cover magazine (R)
11:30 Kapri, serija (39/76) (R)
12:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
13:00 Šareni svijet, program za djecu (R)
13:30 Strijela, igrana serija (37/70) (R)
14:30 Serijski program (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Dnevnici Drugog svjetskog rata (6/52) (R)
17:00 Operativci, serija (12/20) (R)
18:00 Prvi korak, porodični magazin
18:30 Kapri, serija (40/76) (R)
19:30 Reportaža (R)
20:00 Flame, show biz magazine HD
20:30 Serijski program
21:30 Mućke, humoristička serija (1/64) (R)
22:30 Mućke, humoristička serija (2/64) (R)
23:30 Mućke, humoristička serija (3/64) (R)
00:30 Mućke, humoristička serija (4/64) (R)
01:30 Serijski program (R)

 

 

Nedjelja

Nedjelja 24. septembar 2017.godine

08:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
08:30 TV ordinacija (172) (R)
09:00 Autoshop magazin (R)
09:30 Reportaža (R)
10:00 Flame, show biz magazine HD (R)
10:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
11:00 Dnevnici Drugog svjetskog rata (7/52) (R)
12:00 Kapri, serija (41/76) (R)
13:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
13:30 Njuškalo, serija (4/16) (R)
14:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
15:00 Toplo-hladno, igrana serija (37/40) (R)
16:00 Prva liga RS: FK Željezničar-FK Sutjeska, snimak utakmice
18:00 Ženski kutak
19:00 Kapri, serija (43/76) (R)
20:00 Putokazi, dokumentarni program
20:30 Nije teško biti ja - Jelena Tomašević
22:00 Hanibal, igrana serija (25/39) (R)
23:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
23:30 Ženski kutak (R)
00:30 Nije teško biti ja - Jelena Tomašević (R)

 


 

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Gdje se nalazimo

NAŠA ADRESA:Jovana Dučića 23A
Banjaluka, Republika Srpska (BiH)
KONTAKTI:
Telefon: +387 70 31 00 16
Faks: +387 70 31 00 16

O nama

ELTA televizija je na medijskom nebu prisutna već petu godinu i za vrlo kratko vrijeme prepoznata je kao drugačiji, urban medij, ali isto tako i narodni, medij dostupan svima. Atraktivan program, prije svega dobar muzički sadržaj, autorske emisije i projekti, mladost, obrazovanje i kreativnost ljudi koji stoje iza svega toga, dali su nam naklonost javnosti širom BiH, ali i drugih zemalja.  Pročitajte više...

Marketing

Nadamo se da ćete prepoznati mogućnosti koje Vam ELTA TV nudi u pogledu promocije, oglašavanja i njegovanja imidža kompanija, preduzeća, ustanova... Javite se da zajedno napravimo put do Vaših potencijalnih korisnika, klijenata, kupaca.... Kontaktirajte nas...