ELTA 1 HD

Budite saradnik ELTA televizije

Ukoliko imate pitanje na koje ne znate odgovor, informaciju o nekom bitnom događaju, nerješiv problem ili smatrate da Vi ili neko koga poznajete ima životnu priču koja je zanimljiva za širu javnost, vrijeme je da nam se javite! Nakon provjere i prikupljanja informacija napravićemo televizijski prilog.

ELTA televizija zadržava pravo korekcije i odabira!

Imate priču za Elta televiziju? Kontaktirajte nas!

Telefoni: 070 310 016 ili 070 310 014 

E-mail: Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli.

Imate priču za ELTA televiziju?
ELTA televizija 

TV raspored za ELTA 1 HD

Ponedeljak

Ponedjeljak 20. novembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (533)
09:00 TV ordinacija (213)
09:30 Zelena patrola (213)
10:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
10:30 Putujte sa nama, reportaža (533) (R)
11:00 Gordost, serija (8/78)
12:00 Reportaža (R)
12:30 Biljana za Vas
13:30 Ženski kutak (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (43/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Mućke, humoristička serija (44/64)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika prijedorske regije
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (44/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Borac, sportska emisija (19)
20:30 Binta sound poziva, muzička emisija
21:00 Mućke, humoristička serija (45/64)
22:30 Strijela, igrana serija (46/70)
23:00 Hanibal, igrana serija (33/39) (R)
00:00 Gordost, serija (8/78) (R)
01:00 Hronika prijedorske regije (R)

 

 

Utorak

Utorak 21. novembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavna emisija HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (534)
09:00 TV ordinacija (214)
09:30 Zelena patrola (214)
10:00 Hronika prijedorske regije (R)
11:00 Gordost, serija (9/78)
12:00 Strijela, igrana serija (46/70) (R)
13:00 Cover magazine (R)
13:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
14:00 ABS show
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (44/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Mućke, humoristička serija (45/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hercegovačka hronika
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (45/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Banjalučka hronika
21:00 Mućke, humoristička serija (46/64)
22:00 Fortitude, serija (1/12)
23:00 Hercegovačka hronika (R)
23:30 Banjalučka hronika (R)
00:30 Strijela, igrana serija (46/70) (R)
01:00 Gordost, serija (9/78) (R)
02:00 Hercegovačka hronika (R)

 

 

Srijeda

Srijeda 22. novembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (535)
09:00 TV ordinacija (215)
09:30 Zelena patrola (215)
10:00 Hercegovačka hronika (R)
11:00 Gordost, serija (10/78)
12:00 Fortitude, serija (1/12) (R)
13:00 Banjalučka hronika (R)
14:00 Cover magazine (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (45/52) (R)
15:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
16:00 Mućke, humoristička serija (46/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika dobojske regije
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (46/52)
19:40 Cover magazine
20:00 U sred srijede, intervju HD
21:00 Mućke, humoristička serija (47/64)
22:30 Njuškalo, serija (13/16)
23:30 Fortitude, serija (1/12) (R)
00:30 Gordost, serija (10/78) (R)
01:30 Hronika dobojske regije (R)

 

 

Četvrtak

Četvrtak 23. novembar 2017.godine 

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (536)
09:00 TV ordinacija (216)
09:30 Zelena patrola (216)
10:00 Hronika dobojske regije (R)
11:00 Gordost, serija (11/78)
12:00 Sport za sve
12:30 Njuškalo, serija (13/16)(R)
13:30 Cover magazine (R)
14:00 U sred srijede, intervju HD (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (46/52) (R)
15:30 Mućke, humoristička serija (47/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika Istočnog Sarajeva
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (47/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Reportaža
20:30 Binta Sound Poziva (R)
21:00 Mućke, humoristička serija (48/64)
22:30 Čudno carstvo, serija (2/13)
23:00 Njuškalo, serija (13/16) (R)
00:00 Gordost, serija (11/78) (R)
01:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)

 

 

Petak

Petak 24. novembar 2017.godine

07:00 Šareni svijet, program za djecu
07:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu
08:00 Kafa u 5, zabavni program HD (R)
08:45 Putujte sa nama, reportaža (537)
09:00 TV ordinacija (217)
09:30 Zelena patrola (217)
10:00 Hronika Istočnog Sarajeva (R)
10:30 Saobraćaj i mi, info emisija o saobraćaju (5)
11:00 Gordost, serija (12/78)
12:00 Čudno carstvo, serija (2/13) (R)
13:00 Cover magazine (R)
13:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
14:00 Reportaža (R)
14:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (47/52) (R)
15:30 Mućke, humoristička serija (48/64) (R)
17:00 Kafa u 5, zabavni program
18:00 Hronika posavsko-podrinjske regije
18:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (48/52)
19:40 Cover magazine
20:00 Elta Intervju
21:00 Mućke, humoristička serija (49/64)
22:00 Hanibal, igrana serija (34/39)
23:00 Gordost, serija (12/78) (R)
00:00 Čudno carstvo, serija (2/13) (R)
01:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)

 

 

Subota

Subota 25. novembar 2017.godine

08:00 Kafa u 5, zabavni program (R)
09:00 Sport za sve (R)
09:30 Autoshop magazin
10:00 Hronika posavsko-podrinjske regije (R)
11:00 Cover magazine (R)
11:30 Gordost, serija (8/78) (R)
12:30 Putokazi, dokumentarni program (R)
13:00 Šareni svijet, program za djecu (R)
13:30 Strijela, igrana serija (46/70) (R)
14:30 ELTA Intervju (R)
15:00 Čudno carstvo, serija (2/13) (R)
16:00 Dnevnici Drugog svjetskog rata (41/52) (R)
17:00 Fortitude, serija (1/12) (R)
18:00 Prvi korak, porodični magazin
18:30 Gordost, serija (9/78) (R)
19:30 Reportaža (R)
20:00 Flame, show biz magazine HD
20:30 Filmski klasici vikendom - Put u Murmansk, film (R)
22:30 Mućke, humoristička serija (45/64) (R)
00:00 Mućke, humoristička serija (46/64) (R)
01:00 Mućke, humoristička serija (47/64) (R)
02:30 Mućke, humoristička serija (48/64) (R)
03:00 Mućke, humoristička serija (49/64) (R)

 

 

Nedjelja

Nedjelja 26. novembar 2017.godine

08:00 Prvi korak, porodični magazin (R)
08:30 TV ordinacija (217) (R)
09:00 Autoshop magazin (R)
09:30 ELTA Intervju (R)
10:00 Flame, show biz magazine HD (R)
10:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
11:00 Dnevnici Drugog svjetskog rata (47/52) (R)
12:00 Gordost, serija (10/78) (R)
13:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
13:30 Njuškalo, serija (13/16) (R)
14:30 Kuhinjica, emisija o kulinarstvu (R)
15:00 Putujte sa nama, reportaža (537) (R)
15:30 Dnevnici Drugog svjetskog rata (48/52) (R)
16:30 Gordost, serija (11/78) (R)
17:30 Borac, sportska emisija (19) (R)
18:00 Ženski kutak
19:00 Gordost, serija (12/78) (R)
20:00 Putokazi, dokumentarni program
20:30 Filmski klasici vikendom - Morske pčele, film
23:00 Hanibal, igrana serija (34/39) (R)
00:00 Putokazi, dokumentarni program (R)
00:30 Ženski kutak (R)

 

 

 

*Zadržavamo pravo izmjene programa

Gdje se nalazimo

NAŠA ADRESA:Jovana Dučića 23A
Banjaluka, Republika Srpska (BiH)
KONTAKTI:
Telefon: +387 70 31 00 16
Faks: +387 70 31 00 16

O nama

ELTA televizija je na medijskom nebu prisutna već petu godinu i za vrlo kratko vrijeme prepoznata je kao drugačiji, urban medij, ali isto tako i narodni, medij dostupan svima. Atraktivan program, prije svega dobar muzički sadržaj, autorske emisije i projekti, mladost, obrazovanje i kreativnost ljudi koji stoje iza svega toga, dali su nam naklonost javnosti širom BiH, ali i drugih zemalja.  Pročitajte više...

Marketing

Nadamo se da ćete prepoznati mogućnosti koje Vam ELTA TV nudi u pogledu promocije, oglašavanja i njegovanja imidža kompanija, preduzeća, ustanova... Javite se da zajedno napravimo put do Vaših potencijalnih korisnika, klijenata, kupaca.... Kontaktirajte nas...